Nordicdesignone försäljning och auktioner

Upphämtning / Leverans

Kvarnvägen 20

47470, Mollösund

Visa på kartan
mapsImage

Ring oss på +46723162965 eller mejla peter@nordicdesign.one för att beställa.

Aktuella erbjudanden

Johannes Andersen beg "Capri" Soffgrupp

39900 SEK

Upphämtning / Leverans

Beg Arne Jacobsen Fritz Hansen 4 st Liljan Måsen

15800 SEK

Upphämtning / Leverans

Beg Bruno Mathsson "EVA"

5800 SEK

Upphämtning / Leverans

Beg Bruno Mathsson "Pernilla" inkl fotpall

9800 SEK

Upphämtning / Leverans

Beg Rudi Bonzanini Tulip bord och 6 stolar

21800 SEK

Upphämtning / Leverans

Några ord från ägaren

Besöksadress Butik Aschebergsgatan 19, Göteborg Vi älskar klassik design och hållbarhet. Vi arbetar med hållbarheten genom att erbjuda er begagnade varor och nya produkter som producerats med ett hållbarhetstänk och ofta tillverkats med återanvänt material. Med varumärken som Hans J Wegner, Poul Kjearholm, Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Arne Norell, Bruno Mathsson med flera

Senast uppdaterad: 2020/07/02 12:51

ÖPPETTIDER

Måndag

14:00 - 18:00

Tisdag

14:00 - 18:00

Onsdag

14:00 - 18:00

Torsdag

14:00 - 18:00

Fredag

14:00 - 18:00

Lördag

11:00 - 15:00

Söndag

11:00 - 15:00

LEVERANSALTERNATIV

Upphämtning

Leverans

BETALNINGSALTERNATIV

Betalkort

Faktura